تعرفه های آمبولانس خصوصی در ایران

تعرفه های آمبولانس خصوصی در ایران

تعرفه های آمبولانس خصوصی در ایران را میتوانید از سایت فروش این محصولات پیدا کنید و متناسب با کار خود دستگاه خرید نمایید. ما در این مقاله به موضوع آمبولانس به طور تخصصی نگاه کردیم و آن را مورد برسی قرار دادیم. پس با مطالعه مقالات سایت میتوانید هم به دانش خود افزوده هم دقیق تر خرید نمایید.

تعرفه های آمبولانس خصوصی در سایت

زندگی در عصر جدید مانند گذشته ها ساده نیست و پیچیدگی های خود را دارد. امر درمان و پزشکی نیز مانند دیگر امور از تکنیک های جدید، علم و خرد جمعی استفاده میکند. موضوع آمبولانس نیز در دسته خدمات درمانی از این قاعده مستثنی نیست. فناوری ها و راه حل های نوین آمده اند تا زندگی انسان ها را راحت تر کنند و خوب است دید بازی نسبت به آن ها داشته باشیم. آمبولانس خصوصی هم میتواند برای گروهی از افراد جامعه مفید فایده قرار گیرد و مورد استفاده باشد. هرکس شرایط زندگی خود و عزیزان خود را بهتر میداند و میداند که نیاز به آمبولانس خصوصی دارد یا خیر. چرا که مسئله سلامت و شرایط اورژانسی کاملا جدی است و شوخی بردار نیست.

اینکه آمبولانس خصوصی چیست و چه کاربردی دارد در این مقاله کامل بحث شده است. گرچه بعضی شاید تصور کنند به دلیل تعرفه های آمبولانس خصوصی فقط توسط قشر پولدار مورد استفاده قرار میگیرد، اما این درست نیست و لازم است در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید و عناوین زیر را پیگیر باشید:

 • چرایی استفاده و تعرفه های آمبولانس خصوصی
 • تعرفه های آمبولانس خصوصی در کشور
 • نحوه عملکرد و تعرفه های آمبولانس خصوصی
 • تعرفه های آمبولانس خصوصی به همراه کاربرد
 • خدمات و تعرفه های آمبولانس خصوصی

چرایی استفاده و تعرفه های آمبولانس خصوصی

در بحث های مدیریتی موضوعی به نام مدیریت منابع انسانی وجود دارد. این بحث ها نهایتا به این موضوع ختم میشود که ارزش انسان ها به عنوان منابع غیر مالی بسیار بالاست. در بحث تعرفه های آمبولانس خصوصی نیز، استفاده از خدمات سریع و اورژانسی بهتر، در راستای حفظ سلامت انسان ها و تلاش بیشتر جهت زنده نگه داشتن افراد است. لازم به ذکر است که موسسه آمبولانس خصوصی در ایران قدمت تقریبا 40 ساله داره و از سال های 1350 در ایران و برای کمک کردن و همکاری با تیم پزشکی و خدمات درمانی کشور بوجود آمده است.

تعرفه های آمبولانس خصوصی در کشور

تعرفه های آمبولانس خصوصی در کشور

باز هم تاکید میکنیم که آمبولانس خصوصی مخصوص پولدار ها نیست و هرکسی که میخواهد اطرافیان و عزیزانش را بهتر خدمات دهی کند، میتواند از آمبولانس خصوصی استفاده کند. گرچه آمبولانس خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. تعرفه آمبولانس به چند فاکتور وابسته است:

 • مسافت طی شده توسط آمبولانس
 • تزریقات
 • کادر پزشکی و پرستاری مجرب مخصوصا برای بیماران ویژه
 • انتقال بیمار به دیگر شهر ها در صورت لزوم
 • ترافیک مسیر طی شده توسط آمبولانس
 • مدت زمانی که آمبولانس در محل مستقر شده
 • تیپ آمبولانس از نوع A، B و C

نحوه عملکرد و تعرفه های آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی به مرکز 115 وصل نیست و شماره خاص خود را دارد. البته تحت نظارت مرکز 115 هست. در این باره چندین شرکت تامین کننده آمبولانس خصوصی وجود دارد. برای استفاده از خدمات این شرکت ها باید شماره همان شرکت را داشته باشید تا بتوانید از خدمات و امکانات شان استفاده کنید. آمبولانس خصوصی در تهران در تمامی نقاط فعال است. آمبولانس های خصوصی همچنین با بیمارستان های معتبر و بیمه های ایرانی طرف قرارداد هستند. خودرو های آمبولانس خصوصی مجهز به دستگاه های پیشرفته هستند همچنین مطابق استاندراد های بین المللی کار میکنند.

تعرفه های آمبولانس خصوصی به همراه کاربرد

 1. تصور کنید در خانه شخص پیر مانند پدربزرگ، مادربزرگ ویا پدر و مادر پا به سن گذاشته دارید که دچار بیماری نیز هستند. و بیماری شان به نوعی است که ممکن است استفاده از آمبولانس زیاد باشد ویا ممکن است نیاز به حضور پزشک شب کار در شرایط اورژانسی و همیشگی باشد. در اینجا میتوانید از یک آمبولانس خصوصی استفاده کنید. آمبولانس های خصوصی سریع به محل اعزام شده و بیمار را تا بیمارستان همراهی میکنند.
 2. چنانچه در سالن ورزشی نیاز به حضور آمبولانس باشد، یک آمبولانس خصوصی با دارا بودن تیمی مجرب از پزشک و پرستار، میتواند در محل حاضر شود و به این صورت پوشش مسابقات ورزشی با خیال راحت و آرام میتواند انجام گیرد.
 3. گاهی نیز در کارخانه ها و تاسیسات ها، ویا اماکن عمومی نیاز به حضور آمبولانس است، در مکان هایی که احتمال خطر بالاست و لازم است تدبیراتی تمهید شود، اینحا نیز یک آمبولانش خصوصی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.
 4. همچنین گاهی نیاز است بیمار از یک مرکز درمانی به مرکز درمانی دیگری برای ارائه خدمات بهتر درمانی منتقل شود که در این صورت آمبولانس های خصوصی این کار را نیز انجام خواهند داد.
 5. همچنین بیماران در بخش مراقبت های ویژه باید توسط کادر مجرب و دستگاه های پیشرفته جابجا شوند که یک آمبولانس خصوصی چنین امکانی را فراهم میکند.
 6. گاهی نیز پیش می آید که بیمار باید از طریق هوایی جابجا شود و شرایط خاصی دارد. در این نوع مواقع از جت آمبولانس استفاده میشود.
 7. همچنین در مناطق کوهپایه ای ویا مکان هایی که گرفتار سیل، زلزله و برف و باران شدید هستند و نیاز به امداد رسانی دارند، میتوانند از خدمات یک آمبولانس خصوصی استفاده کنند.
 8. مکان های پر تردد در شهر گاهی نیاز به حضور آمبولانس دارد که بتواند شرایط خاص را کنترل کند و سریع پاسخگویی به عمل آید، در این نوع مواقع نیز یک آمبولانس خصوصی به کمک هم وطنان خواهد آمد.
خدمات و تعرفه های آمبولانس خصوصی

خدمات و تعرفه های آمبولانس خصوصی

آمبولانس های خصوصی به طور 24 ساعت و 7 روز هفته فعالیت می کنند. در این آمبولانس های خصوصی پزشک متخصص گذاشته شده تا برای بیماران با شرایط خاص نیز مناسب باشد. ضمن آنکه دستگاه های داخل آمبولانس از دستگاه های پیشرفته است تا نیاز بیماران را پوشش دهد. اگر برای بیماری نیاز به انتقال به خارج از کشور باشد، یک آمبولانس خصوصی میتواند این امکان را فراهم کند و تحت شرایط مناسب و ناظر بر درمان بیمار، بیمار را منتقل کند.

برای استفاده از خدمات و دانستن تعرفه های آمبولانس خصوصی میتوانید با همکاران سایت ارتباط برقرار کرده و مشاوره بگیرید.

پست قبلی
پست بعدی