قیمت آمبولانس در ایران

قیمت آمبولانس در ایران

قیمت آمبولانس در ایران از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و مشاورین ما قابل دسترس میباشد. مسئله اورژانس و انجام خدمات بهداشتی سریع، جزء موارد مهم است که بسیار جدی بوده و باید به خوبی به آن توجه شود. ورود به دنیای جذاب آمبولانس به شما جهت خرید بهترین محصول کمک میکند.

بحث قیمت آمبولانس با بحث مرگ و زندگی طرف است.

کسانی که در این موضوع فعالیت میکنند، این را به خوبی میتوانند درک کنند. وقتی فرد به اورژانس زنگ میزند و میخواهد بیمار خود را به بیمارستان برساند به تنها چیزی که فکر میکند، زنده ماندن آن شخص میباشد.
کسانی که با موضوع آمبولانس در ارتباط هستند وقتی به قیمت آمبولانس فکر میکنند، توامان باید این موضوع را درنظر بگیرند. اینکه آمبولانس برای چه مکانی خرید میشود، متفاوت است و در قیمت آمبولانس تغییر ایجاد میکند. نوع کاربردی که از آمبولانس در هر مرکز درمانی ویا آموزشی مورد انتظار است، با دیگری فرق میکند.

وقتی یک مدیر مرکز درمانی اقدام به خرید آمبولانس میکند، ویا میخواهد آمبولانس را به شیوه اجاره به شرط تملیک بخرد، باید حتما این موضوع را از زوایای مختلف بررسی کند و محصول خوبی برای مرکز خود خرید کند.
این موضوع، حساس و مهم است چرا که مانند خودرو های شخصی نیست که وسط کار خراب کند و ما شروع به تعمیر آن کنیم، همچنین اینکه وسط راه یادمان بیاید که لازم بود ویژگی های بیشتری میداشت، دقیقا در وسط تفکرات ما زندگی یک فرد است که در حال چالش است و البته در کشور ایران خوشبختانه این موارد به خوبی رعایت میشود.

ما میخواهیم با سرفصل های زیر موضوع قیمت آمبولانس را کامل باز کنیم، و بتوانیم مشاوره و راهنمایی کامل به شما دهیم تا بتوانید برای خرید بهترین محصول متناسب با عملکرد کاری مرکز درمانی خود اقدام نمایید، هنگام خرید آمبولانس نیازمند اطلاعات هستید همچنین مقداری هم باید تخصص در این باره داشته باشید، ما برای دادن اطلاعات مناسب به شما کمک خواهیم کرد، پس این مقاله را تا آخر دنبال کنید:

 • دلایل نیاز به خرید و دانستن قیمت آمبولانس
 • قیمت آمبولانس در مراکز درمانی مختلف
 • قیمت آمبولانس وارداتی و صادراتی
 • قیمت آمبولانس در شرکت های مختلف ارائه دهنده خدمات
 • موارد تاثیر گذار در قیمت آمبولانس

دلایل نیاز به خرید و دانستن قیمت آمبولانس

وقتی یک مرکز درمانی ویا آموزشی برای خرید آمبولانس میخواهد اقدام کند، دلایل بسیاری برای آن میتواند وجود داشته باشد که در ادامه آورده شده است: 1-اتمام عمر مفید و کارکرد آمبولانس های فعلی 2-افزایش مراجعات مردم به مرکز درمانی 3-بزرگ شدن مرکز درمانی برای ارائه خدمات بیشتر 4-پرخطر بودن محدوده یا منطقه نزدیک به بیمارتسان

قیمت آمبولانس در مراکز درمانی مختلف

در هر شهری مراکز درمانی مختلفی وجود دارد و اینکه آمبولانس برای چه مکانی خرید میشود، قطعا در قیمت آن تاثیر گذار است.

 • آموزشی دانشگاهی بودن مرکز درمانی
 • کوچک بودن یا بزرگ بودن مرکز درمانی
 • وجود مرکز درمانی در بالا یا پایین شهر
 • خصوصی یا دولتی بودن مرکز درمانی
 • سیار بودن یا ثابت بودن مرکز درمانی
 • آمبولانس در سطح شهر ویا مناطق کوهپایه ای و دورافتاده
 • آمبولانس مخصوص ایستگاه آتش نشانی
 قیمت آمبولانس در شرکت های مختلف ارائه دهنده خدمات

قیمت آمبولانس وارداتی و صادراتی

آمبولانس های فعلی موجود در ایران هم تولید میشود و هم به طور واردات از کشور های دیگر تامین میشود. هر کدام از این دو مورد شرایط خاص خود را دارد. در واردات تعرفه های وارداتی رو روی آمبولانس میخورد و قیمت آن را تغییر میدهد. شرکت های تامین کننده خدمات آمبولانس در ایران بسیار است، به همین دلیل باید دقت لازم هنگام خرید به عمل آید.

 قیمت آمبولانس در شرکت های مختلف ارائه دهنده خدمات

قیمت آمبولانس در شرکت های مختلف ارائه دهنده خدمات

اینکه ماشین آمبولانس مربوط به چه شرکتی است، میتواند خیلی متفاوت باشد. مثلا اینکه آمبولانس از نوع و مدل بنز است یا هیوندا، هایس پارس خودرو، ون، تویوتا، مرسدس بنز، اتوبوس آمبولانس، همگی در قیمت و کارکرد آمبولانس تغییر ایجاد میکند.

موارد تاثیر گذار در قیمت آمبولانس

موارد تاثیر گذار در قیمت آمبولانس

فاکتور های تصیمم گیری هنگام خرید آمبولانس چندین مورد است که برخی را در اینجا یادآور میشویم:

 1. تعداد آمبولانس های خرید شده: اینکه فقط یک دستگاه لازم دارید ویا برای مراکز درمانی بزرگ و پر رفت و آمد تعداد بالایی لازم دارید، در قیمت ها تاثیر خواهد داشت.
 2. موتور آمبولانس و اینکه مال کدام شرکت خودروسازی است که در ابتدای مقاله بیشتر اشاره شد.
 3. آمبولانس از چه تیپی است، تیپ A یا تیپ B ؟! به طور اجمالی این موضوع یعنی آمبولانس چه تعداد خدمات ارائه میدهد و چه دستگاه هایی درون آن نصب است.
 4. مشخصات فنی آمبولانس شامل چه مواردی است؟ مصرف سوخت، قدرت و سرعت موتور، ظرفیت باک بنزین، امکانات امنیتی آمبولانس، ظرفیت تعداد سرنشین آمبولانس، داشتن کیسه هوا در مواقع ضروری، نوع چرخ ها برای ماموریت های خارج شهر، تجهیزات کابین بیمار، سیستم روشنایی و نوردهی داخل آمبولانس، سیستم برق آمبولانس و...
 5. گارانتی آمبولانس: باید دقت شود که عمر مفید کارکرد آمبولانس 10 سال است و ضمانت شرکت تامین کننده برای رویارویی با مشکلات احتمالی لازم میباشد.
 6. خدمات پس از فروش آمبولانس و تعمیر آن: این نکته بسیار حیاتی و مهم است. شاید یک فرد که خودرو شخصی دارد تا وقتی به در و دیوار نخورده، به دنبال گاراژ و تعمیرکار نرود، اما آمبولانس نیازمند پیش چک دارد. یعنی باید سالم بودن آن و نداشتن مشکل آن مدام مورد بررسی قرار گیرد. در موضوع آمبولانس اینطوری نیست که مرکز درمانی منتظر باشد تا آمبولانس خراب شود، بلکه جهت تامین امنیت بیمار و دیگر سرنشینان لازم است زود به زود مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد تا ایرادات احتمالی برطرف شود. خوشبختانه در کشور ایران این موضوع رعایت شده و تامین کنندگان آمبولانس، پشتیبانی از محصولات خود را برعهده می گیرند.

جمعبندی مقاله

در این مقاله موضوع خرید و قیمت آمبولانس کاملا مورد بحث قرار گرفت اما همچنین میتوان در این باره سخن گفت و مقاله خواند. چرا که داشتن دید و چشم انداز باز برای خرید آمبولانس نیازمند داشتن اطلاعات دقیق و درست است. پس توصیه میکنیم مقاله های بعدی را نیز مطالعه کنید و به دانش خود درباره این دستگاه مهم اضافه کنید. همچنان میتوانید با همکاران ما در تماس بوده و مشاوره لازم دریافت نمایید و دستگاه مناسب با کار خود خرید نمایید.

پست قبلی
پست بعدی